Piercing Ücretlendirme

ÜCRETLENDİRME NEYE GÖRE YAPILIR?

Fiyatlar yapılacak bölge, takılacak piercingin hammaddesine göre değişiklik gösterebilir.Bu yüzden titanyum  piercing  delim ücreti ile medical çelik piercing delim arasında baya fark var vardır.

NEDENİ

Çünkü titanyum piercing modelleri 50 TL- 60 TL arasında iken medical çelik piercing modelleri 2 TL- 3TL gibi fiyatlara bulunabilmektedir.

MEDİCAL ÇELİK PİERCİNG KULLANMAK TEHLİKELİ Mİ?

  • Bu tabiki asla medikal çelik kullanılmaz anlamına gelmiyor. Fakat  bazı vücutlar  piercingi kabul etmeyip alerji riskine sebep olabiliyor. Hammaddesi çelik olan piercing'de bunu tetikleme etkisi daha yüksek ve delim sonrası iyileşme süreci daha uzun, bakımına ve temizliğine dikkat edilmediği anda iltihap ve enfeksiyon kapma riski daha fazladır.

MEDİCAL ÇELİK Mİ? TİTANYUM MU? 

  • Bu yüzden bizim terciğimiz ve tavsiyemiz en sağlıklısı olan titanyum piercing kullanmak. Dövmede olduğu gibi piercingde de maddiyattan çok çıkan işin güzel  sorunsuz, sağlıklı ve  temiz  olması. Bundan dolayı etrafta  20-30TL gibi ücretlere delim işlemleri yapan yerler size ne kadar titanyum piercing  kullanıyoruz deselerde kesinlikle aldanmayın ! 
  • Piercing delim ücretlerini öğrenmek ve randevu almak için tıklayın.