Dövme Fiyatları

Dövme Fiyatları

İzmir Dövme Fiyatları ile sizlerle aramızda set oluşturan en kritik soruya. Biliyoruz ki, bazen çoğunuzun evdeki hesabı çarşıya uymuyor… buna biz de üzülüyoruz, siz de. ama dediğimiz gibi bu işe gerçekten saygı duyan bizler, asla cebinizdeki paraların peşinde değiliz ve verdiğimiz emeğin bedeli dışında sizden ekstra bir şey istemiyoruz.

Çok beğendiğiniz dövmeyi size çok komik fiyatlara yapabilecek, hatta bir paket sigara ya da bir şişe viskiye yapabilecek birilerini mutlaka bulursunuz. ama unutmayın ki bu noktadan sonra, psikolojiniz ve sağlığınız tehdit altına girebilir.

Bunların olmaması için dikkat etmeniz gerekenler;

1-Semtinizdeki ya da herhangi bir stüdyodaki ”açılış ” dediğimiz ücret, hemen hemen aynıdır ve bunun çok altında bir fiyat aldıysanız, yapan kişi ”merdiven altı” dediğimiz sınıfa mensuptur.

2- Hiçbirimiz, bu meslek camiasında bir diğerinin fiyatlarıyla ilgili eleştiride bulunmaz ama tabii ki tatlı bir rekabet için ufak fiyat oynamaları olacaktır. Şayet durum; 3 stüdyodan aldığınız ortalama fiyatın 4 üncü stüdyoda birden çok fazla düşmesiyle sonuçlanıyorsa, orada durmamanızı öneririz. zira dediğimiz gibi, yanlış yerdesiniz.

2-Dövmenin fiyatlandırması, genelde yapılacak modelin işçiliğine ve yapılacak bölgenin durumuna göre verilmektedir. Mesela; eğer hasarlı bir bölgeyse kesik yanık ya da kapatmak istediğiniz başka bir dövme ise bu fiyat farkı yaratabilir.

4-son olarak tekrar diyoruz ki; bizim tek isteğimiz, size verebileceğimizin en iyisini verebilmek ve bir gün torunlarınıza dövmenizi anlatırken, yüzünüzde yaşanan o tebessümde ufacık da olsa bir katkımızın olması.

DİĞER İZMİR TATTOO HABER